Præstø Kajak & Padle Klubs bestyrelse er valgt gennem generalforsamlingen og sidder i henhold til vedtægterne.

Bestyrelsen består netop nu af:

Formand: Sam Dyring – sam@pkpk.dk

Næstformand: Morten Juvonen – morten@pkpk.dk

Sekretær: Helle Bruun  Hansen- helle@pkpk.dk

Kasserer: Gitte Petersen – gitte@pkpk.dk

Bestyrelsesmedlem: Karin Lise Wulff – karin@pkpk.dk

  1. suppleant: Anders Sørensen – anders@pkpk.dk
  2. suppleant: Flemming Rolighed Christensen – flemming@pkpk.dk